Spúšťame nový web reputation.sk

Home / Novinky / Spúšťame nový web reputation.sk

Vítame Vás na novom webe reputation.sk. Potreba ochrany a budovania značky tu bola odjakživa, ale až v poslednom desaťročí sa výraznejšie presunula aj na internet, ktorý priniesol obrovské možnosti ale aj hrozbu hlavne čo sa ochrany značky týka.

A práve preto tu je reputation.sk, web na ktorom nájdete všetky potrebné informácie o reputačnom manažment hlavne v online prostredí, budeme tu uverejňovať novinky, zaujímavosti či prípadové štúdie o tom, ako robiť a tiež nerobiť reputačný manažment.

Značka sa buduje dlhé roky, ale stratiť sa dá v pribehu sekundy, toto je motto, ktorým sa vo VISIBILITY riadíme a takto pristupujeme aj ku klientom a radíme im, aby si oni počínali rovnako. Vo svete sa hodnota značky a jej reputácia cení nadovšetko, Slovensko je v tomto smere trošku zaostalé a aj preto si myslíme, že web ako reputation.sk na našom internete chýbal.

Juraj Sasko
Juraj Sasko
Juraj riadi agentúru VISIBILITY a jej projekty. Je podpredseda Asociácie digitálnych marketingových agentúr ADMA, večný optimista, pedant a peace maker.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment