Značka: “Hľadám kvalitné doučovanie”

Home / Online reputačný manažment / Značka: “Hľadám kvalitné doučovanie”

Dnes si už nikto nemôže dovoliť vykonávať svoju profesiu nekvalitne alebo nedôsledne, lebo všetko je hneď na webe, a ako už vieme, napraviť si reputáciu je potom ťažké.

Doučovanie matematiky či anglického jazyka je pomerne bežná záležitosť. Ak potrebujeme my alebo naše deti trochu pomôcť či nakopnúť, obraciame sa na niekoho overeného. Nepustíme si predsa do bytu nejakého narušeného psychopata, úchyláka, alebo jednoducho neprofesionálneho diletanta.


Na novej stránke www.DoucMa.sk môžeme v databáze, ktorá sa pomaly rozrastá,  nájsť doučovateľov nielen matematiky či angličtiny, ale aj plávania, hry na saxofón, alebo excelu.

Každého doučovateľa je potom možné ohodnotiť štandardnými hviezdičkami alebo slovne, a pomôcť tak ďalším záujemcom vytvoriť si o danom človeku profesionálny ale aj ľudský obraz.

Nepochybne sa vďaka tomu každý zaregistrovaný bude snažiť byť tým najlepším, budovať si tak dobrú reputáciu a spokojnú klientelu, kedže vie, že je pod drobnohľadom. A študenti sa nemusia obávať neprofesionálneho prístupu.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment