O nás

Home / O nás

Sme dobrí a baví nás to

Pomocou internetového marketingu, online PR a reputačného manažmentu pomáhame vám.

Kto sme

Marketingová agentúra VISIBILITY sa zaoberá poskytovaním komplexných služieb v oblasti marketingovej komunikácie. Od roku 2010 sa špecializuje aj v odbore Online reputačného manažmentu (ORM), ktorý predstavuje na stránkach Reputation.sk.

Čo robíme

Poskytujeme služby a riešenia pre firmy i jednotlivcov, vďaka ktorým dokážeme predvídať a následne sa vyhýbať situáciám, ktoré na vaše dobré meno číhajú na internete. Sme tí, ktorí sa starajú o to, aby ste si udržali priaznivú reputáciu v online prostredí.

Ako pracujeme

V prvom rade uskutočníme dôkladnú analýzu stavu vašej online reputácie. Následne navrhneme komunikačnú stratégiu vrátane opatrení, ktoré zabezpečia, aby sa vaša online povesť nedostala do alebo dostala z krízy. V ďalšej fáze všetko zrealizujeme a vyhodnotíme úspešnosť a efektivitu práce.

Máme silný chrbát

Je nám jasné, že v rámci poskytovania služieb reputačného manažmentu potrebujeme mať silný chrbát. Preto pri väčšine projektov spolupracujeme s renomovanou slovenskou PR agentúrou a o právne záležitosti sa v prípade potreby stará skúsený právnik.

Sme certifikovaní

Každý z členov tímu pracujúcich na vašom projekte je certifikovaný vo svojej oblasti. Či už je to inbound marketing, SEO alebo reklamné systémy, záleží nám na našej odbornosti a úrovni našich profesionálnych znalostí. Okrem nich ťažíte aj z našich viacročných skúseností.

Sme spoľahliví

“To, čo ti ja sľúbim, to ti nikdo nesplní.” Poznáme. Dávame si záležať na tom, aby ste sa mohli spoľahnúť na to, na čom sme sa dohodli. Všetky projekty vedieme a sledujeme v online nástroji, do ktorého má prístup každý klient a môže tak kedykoľvek sledovať priebeh svojho projektu.

Záleží nám na vašom úsmeve (o:

Team, ktorý sa stará o vaše dobré meno

Všetci ľudia z našej agentúry sú vzdelaní vo svojej oblasti a majú skúsenosti s desiatkami projektov.

 • Juraj Sasko
  Juraj SaskoManaging DirectorJuraj je predseda. A podpredseda Asociácie
  digitálnych marketingových agentúr.
 • Júlia Micháleková
  Júlia MichálekováProject ManagerO vaše projekty sa postará Julka, ktorá má za sebou projekty pre Eset či Rapid life poišťovňu.
 • Alex Okoš
  Alex OkošProject MangerAlex sa venuje hlavne SEO projektom a jeho silnou stránkou je analytika a monitoring kampaní.

Zaujali vás naše vedomosti, skúsenosti a prístup k práci? Skúste to s nami.