Finančný sektor

Home / Riešenia / Finančný sektor

Zabezpečíme kontrolu nad informáciami súvisiacimi s vašou povesťou a vašimi finančnými produktmi v prostredí internetu prostredníctvom monitoringu, online PR a regresívneho SEO.

Základné otázky

  • Vedeli ste, že až 18% vašich zákazníkov ventiluje svoju frustráciu so skúsenosťami z finančných inštitúcii na sociálnych sieťach?
  • Uskutočňujete systematický monitoring toho čo sa o vás píše na internete?
  • Máte predstavu o trendoch, ktoré vládnu vo sfére financií v online svete?

Reputačný manažment pre finančný sektor

Prieskumy ukazujú, že až 44% spoločností poskytujúcich finančné služby stratili za posledných 12 mesiacov 5% a viac zo svojich ziskov. Môže za to najmä otázka nespokojnosti zákazníkov. Tí totiž často ventilujú svoje sklamanie na rôznych portáloch a sociálnych sieťach. Ignorovanie sily online reputácie vo finančnom sektore sa teda očividne nevypláca. Strata pár aktuálnych klientov totiž znamená stratu stovky potenciálnych.

Po dôkladnej analýze nielen vášho pôsobenia na internete, ale aj pôsobenia vašej konkurencie vám vieme pripraviť stratégiu online komunikácie šitú na mieru. Okrem toho pravidelným monitoringom včas zaistíme, aby vaša spoločnosť predchádzala krízovým situáciám v online svete a tým sa zároveň vyhýbala väčšej strate klientov.

Chcete mať neustálu kontrolu nad vašou reputáciou na internete? Kontaktujte nás.